Sobota 27. Duben

A-TÝM: Slovan na úřadujícího mistra nestačil, Kohouti rozhodli v poslední třetině

PÁTÉ KOLO KRAJSKÉ LIGY MUŽŮ KRÁLOVÉHRADECKÉHO A PARDUBICKÉHO KRAJE – skupina P

HC Slovan Moravská Třebová – HC Kohouti Česká Třebová

5 : 7

(1:3, 4:1, 0:3)

Slovan čekala v páteční podvečer dohrávka pátého kola s Českou Třebovou. Lépe do zápasu vstoupili domácí, kteří už od druhé minuty vedli. Kohouti ale dokázali rychle odpovědět a úvodní třetinu nakonec ovládli 1:3. Ve druhém dějství si moravskotřebovští vzali vedení zpět, nicméně strhující třetí perioda zamíchala karty zase trochu jinak. Tři trefy z hole soupeře vzhledem k žádné moravskotřebovské stačily Kohoutům k vítězství.

OHLASY PO UTKÁNÍ:

Kamil Přecechtěl, hlavní trenér:

„Já myslím, že jsme dnes odehráli velice slušné utkání, i když jsme začali trochu ustrašeně. Rychle jsme se dostali do vedení, pak jsme trochu ubrali na aktivitě, i z toho důvodu jsme první třetinu prohráli 1:3. Před druhou třetinou jsme si něco řekli v kabině a kluci to začali perfektně plnit. Výkon ve druhé třetině byl z naší strany velice kvalitní, jak v pohybu, tak v důrazu. Ve třetí třetině byl zlomový okamžik naše přesilovka 5 na 3, kde jsme měli vstřelit gól. To se bohužel nepovedlo a trochu to na nás spadlo. V závěru jsme vedli, ale hráli jsme ustrašeně s tím, abychom neprohráli, čehož Česká Třebová se zkušenými hráči dokázala využít. Závěr zvládl soupeř určitě lépe a po zásluze zvítězil.“

Peksa [28] – Blaháček [3], Dubovči [4], Kuchař [5], Janků „A“ [14], Pírek [22], Cekr [30] – Marek [7], [8], Kavan [13], Berčák „C“ [17], Fibrich [18], Scheuter [20], Palička [21], Cach [29], Skopal [66], Rosecký [69], Vaňous [88]

HC KOHOUTI ČESKÁ TŘEBOVÁ:

Ament (od 33:37 Kraus) – Daněk [5], Schejbal [8], Hradil [14], Sedlák [18], Pažourek [20], Král [22], Jemelka [23] – Ostřanský [6], Korhoň [7], Vaňo [9], Pavlovský [10], Prachař [12], Augustin [13], Stolín [16], Čada [17], Semorád [24], Plášek [25], Veverka [63]

Branky a nahrávky: 1:09 Cach (Pírek, Horký), 20:21 Palička TS, 23:51 Marek, 32:16 Horký (Janků), 33:37 Horký (Vaňous, Cach)

6:48 Pavlovský (Ostřanský, Augustin), 10:47 Korhoň (Prachař), 13:57 Veverka (Plášek), 39:08 Semorád (Korhoň, Prachař), 48:37 Pavlovský (Prachař), 51:35 Sedlák, 55:50 Augustin (Pavlovský)

Střely: 32 :45