Výsledky: pátek 30. listopadu

Liga mladších žáků „D“ 2007-2008

HC Skuteč – HC Slovan Moravská Třebová „B“ 4:13
(ročník 2008)

Hráči Slovanu potvrdili aktuální dobrou formu a rozhodli už v první třetině. Soupeře nepustili do žádné větší šance a třetinu vyhráli 5:0. Ve druhé části polevili, ale přesto navýšili vedení o další gól. Celkem vstřelili 13 gólů a bez problému soupeře přehráli.

Sestava: Adam Zavoral (G),  Štěpán Pospíšil (G), Jan Košťál, Daniel Kapl, Jan Jelínek, Jaromír Parolek, Samuel Šejnoha, Filip Klodner, Matěj Pokorný, Ondřej Němeček, Teodor Leier, Jáchym Sekáč, Adam Svozil, Jiří Parolek, Jaromír Parolek, Jakub Muselík

Branky a nahrávky: 3:39 Jiří Parolek (Teodor Leier), 4:36 Adam Svozil (Filip Klodner), 7:46 Adam Svozil, 10:01 Jiří Parolek (Daniel Kapl), 18:18 Filip Klodner, 21:28 Jaromír Parolek (Jáchym Sekáč), 21:49 Jáchym Sekáč (Adam Svozil), 29:32 Petr Daneš, 34:14 Jáchym Sekáč, 41:06 Jáchym Sekáč (Petr Daneš), 45:39 Jaromír Parolek (Jakub Muselík), 48:50 Adam Svozil (Petr Daneš), 56:16 Jaromír Parolek (Teodor Leier)

Průběh utkání:  0:5, 3:4, 1:4

Regionální liga dorostu

HC Slovan Moravská Třebová – TJ Lanškroun 1:2 SN (1:1, 0:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 3. Jan Žouželka (Patrik Dohnal)

Průběh utkání:  1:0, 1:1, 1:2

Sestava: Alexandr Marossy – Šimon Přidal, Tomáš Mlčoch, Matěj Myslikovjan, Jan Kolísek, Vojtěch Šedý, Vojtěch Karafiát – Martin Schön, Ondřej Netolický, Milan Keprt, Patrik Dohnal, Tomáš Faltejsek, Jan Žouželka, Jan Janda, David Hekele, Josef Haas

Výsledky: sobota 1. prosince

HC Hlinsko – HC Slovan Moravská Třebová 3:5 (2:1, 0:3, 1:1)

Další utkání mladších žáků 2007 bylo spojeno s cestou k soupeři, tentokrát kluci zavítali do Hlinska. S domácím týmem se nám dlouhodobě daří a ani tento zápas přes nepříznivý začátek nepřinesl větší překvapení. Úvod utkání patřil domácím, kdy soupeř dokázal rychle využít dvě přesilové hry. Po důrazné promluvě kluci zvýšili své úsilí a povedlo se jim do konce první třetiny snížit na rozdíl jedné branky. Ve druhé části dlouho gól nepadl, čekalo se na něj 15 minut a k naší radosti to byl gól do branky domácích. O necelou minutu později se povedlo klukům strhnout vedení na svou stranu a za další dvě minuty už bylo vedení Slovanu dvoubrankové. Třetí část přinesla po jedné vstřelené brance na obou stranách. Závěr utkání si kluci pohlídali a velkou bojovností nepustili soupeře do konečného náporu. Z Hlinska si tak kluci odvezli dva body za výhru 3:5.

Branky a nahrávky: 16. Haas Jan (Prokop Vojtěch), 35. Burda Adam (Prokop Vojtěch), 36. Prokop Vojtěch, 38. Haas Jan, 42. Kadidlo Radim (Haas Jan)

Průběh utkání:  2:0, 2:5, 3:5

Sestava: Kostík Vít – Bumbálek Teodor, Burda Adam, Prokop Vojtěch, Beneš Lukáš – Burda David, Haas Jan, Hodáň Dominik, Kadidlo Radim, Kašický Matěj, Vícha Jiří, Žouželka Vít

Liga starších žáků „D“ 2005-2006

HC Hlinsko – HC Slovan Moravská Třebová 8:5 (3:2, 2:2, 3:1)

Celý zápas byl velmi vyrovnaný. Borci Slovanu předváděli bojovnou a obětavou hru plnou nasazení. Zlomovým okamžikem se bohužel stala 42. minuta, kdy soupeř vstřelil branku během naší dvojnásobné přesilovky. Poté už se nám ani přes velkou snahu nepodařilo vrátit zpátky do zápasu.

Branky a nahrávky: 11. Lukáš Maurer (Marek Peškar), 20. Marek Peškar (Martin Šudoma, Lukáš Maurer), 30. Marek Peškar (Martin Šudoma, Martin Pešta), 33. Martin Šudoma (Lukáš Maurer), 49. Martin Souček

Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:4, 6:4, 6:5, 8:5

Sestava: Filip Odehnal, František Janda – Filip Hejátko, Lukáš Maurer, Martin Pešta, Marek Peškar, Martin Souček, Matyáš Wölfel, Vilém Karal, Roland Strauss, Viktor Vostal, Martin Šudoma

Minihokej ročník 2011

K dalšímu turnajovému zápasu nastoupili hráči přípravky skupiny A (ročník 2011) v prostředí Pardubického stadionu proti HC Skuteč. Branku Slovanu hájil Luboš Mazel a už od první minuty docházelo k vyrovnaným soubojům. Postupně jsme si vytvořili několikabrankový náskok, o který jsme ve třetí třetině díky vlažnému přístupu málem přišli. Závěr zápasu jsme si už pohlídali a nakonec zvítězili.

Ve druhém turnajovém utkání jsme změřili síly s týmem z Chrudimi, který na ledě jasně dominoval. Brankář Slovanu se tak pořádně zapotil, když se před něj protihráči dostávali po krásných nahrávkách a zakončovali vstřelenou brankou. I přes nepříznivý vývoj utkání si to kluci pořádně užili. Ani rodiče na tribuně se nenechali zahanbit a skvělým výkonem v roli fanouška povzbuzovali mladíky Slovanu. Jen tak dál borci!

Sestava: Jakub Haas, Fáber Matyáš, Fáber Tobiáš, Luboš Mazel, Kryštof Motl, Tomáš Janda, Jakub Hanousek, Adam Zdražil

Výsledky: neděle 2. prosince

Meziokresní přebor Pardubického kraje

HC Litomyšl „B“ – HC Slovan Moravská Třebová 5:4 SN

Regionální liga juniorů

Stadion Nový Bydžov – HC Slovan Moravská Třebová 9:2

HCM Jaroměř – HC Slovan Moravská Třebová 7:5

Branky a nahrávky: 4. Ondřej Netolický (Jan Žouželka), 31. Jan Žouželka (Tomáš Faltejsek), 43. Vojtěch Šedý (Ondřej Netolický), 43. Tomáš Faltejsek (Jan Žouželka), 53. Jan Žouželka

Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 5:2, 5:5, 7:5

Sestava: Smékal Ondřej, Alexandr Marossy – Šimon Přidal, Jan Kolísek, Vojtěch Šedý, Tomáš Kolář, Vojtěch Karafiát – Martin Schön, Ondřej Netolický, Patrik Dohnal, Tomáš Faltejsek, Jan Žouželka, Jan Janda