TJ Lanškroun – HC Slovan Moravská Třebová 6:4

Výsledky: nedle 17. března

Liga mladších žáků „D“ 2007-2008

HC Hlinsko – HC Slovan Moravská Třebová 5:6  (3:3, 1:1, 1:2)

Mladší žáci mají za sebou předposlední utkání, tentokrát jejich cesta vedla do Hlinska, kde se utkali ve velmi vyrovnaném utkání s domácím týmem. Do utkání jsme nastoupili posíleni o čtyři hráče ročníku 2008 a po čtyřech minutách hry jsme se ujali vedení. Soupeř dokázal dvěma góly otočit ve svůj prospěch. Za vypíchnutí z dění na ledě stojí naše využité přesilovky, kdy ve dvou případech se o předčasné ukončení početní výhody postarali kluci z osmiček. A také závěr utkání, který přinesl mnoho nervy drásajících okamžiků. Tři minuty před koncem byl stav vyrovnaný 5:5 a náš tým šel do oslabení. Velká příležitost pro domácí strhnout vedení na svou stranu. Zafungovala však bratrská spolupráce na naší straně a Adam s Davidem se postarali o útočný výpad, který skončil šestým pukem v brance soupeře. Zbylé dvě minuty už naši kluci dokázali ubránit a po skončení utkání kromě radosti z vítězství ještě stihli oslavit zisk třetího místa v krajské lize mladších žáků pro rok 2018/19.

Branky a nahrávky: 4. Burda David (Burda Adam), 8. Parolek Jiří (Leier Teo), 20. Hodáň Dominik (Parolek Jaromír, Leier Teo), 38. Burda David (Kadidlo Radim, Burda Adam), 44. Burda David, 58. Burda David (Burda Adam)

Průběh utkání:  0:1, 2:1, 2:3, 4:3, 4:5, 5:5, 5:6

Sestava: Kostík Vít – Beneš Lukáš, Bumbálek Teo, Burda Adam, Burda David, Haas Jan, Hodáň Dominik, Kadidlo Radim, Leier Teo, Marek Lukáš, Parolek Jaromír, Parolek Jiří, Sekáč Jáchym, Smola Vojtěch, Vícha Jiří, Žouželka Vít

Liga starších žáků „B“ 2005-2006

HC Hlinsko – HC Slovan Moravská Třebová 10:9 (5:2, 2:3, 3:4)

Krásný nedělní den jsme zajeli na zápas do Hlinska. V první třetině jsme se trápili v útočné i obranné fázi. Od poloviny zápasu borci začali bojovat, ale ani dvě vyhrané třetiny nestačily na dotažení manka z úvodního dějství. Zápas byl hodně vyrovnaný ale výsledné skóre 10:9 vyznělo lépe pro Hlinsko.

Branky a nahrávky: 15. Vojtěch Prokop (Martin Šudoma), 19. Filip Hejátko (Vilém Karal), 31. Roland Strauss (Lukáš Maurer), 34. Lukáš Maurer (Martin Souček), 40. Marek Peškar (Marek Hradil), 46. Lukáš Maurer (Adam Besson), 46. Lukáš Maurer, 52. Lukáš Maurer, 57. Vojtěch Prokop (Roland Strauss)

Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1, 5:2, 6:2, 6:4, 7:4, 7:5, 8:5, 8:7, 10:7, 10:9

Sestava: Filip Odehnal – Vojtěch Prokop – Adam Besson, Lukáš Maurer, Marek Peškar, Martin Souček, Filip Hejátko, Matyáš Wölfel, Marek Hradil, Vilém Karal, Roland Strauss, Marek Šimek, Martin Šudoma